Familiebedrijf waar service centraal staat
Onze troeven
 
 
Barto Professional Center
Onderhoud of Ongeval?
 
Ons team
Onze professioneel team aan medewerkers helpt u graag verder bij het kopen van een nieuwe wagen.
 
 
Jolien Van Loenhout
Receptie Turnhout
jolien.vanloenhout@barto.be
+32 (0)14 44 81 81
 
Denise Jansen
Receptie Hoogstraten
receptie.hoogstraten@barto.be
+32 (0)3 314 34 35
 
 
 
Dorien Akkermans
Receptie Turnhout
dorien@barto.be
014 44 81 81
 
Pat Van Huffel
Receptie & Carrosserieschades Turnhout
pat.vanhuffel@barto.be
+32 (0)14 44 81 81
 
 
 
Stefan van den Broeck
Verkoopsadviseur Hoogstraten
stefan.vandenbroeck@barto.be
03 314 34 35
afwezig op donderdag
 
Tim van der Herten
Verkoopsadviseur Hoogstraten
tim.vanderherten@barto.be
03 314 34 35
afwezig op woensdag
 
 
 
Bjorn De Hauwere
Verkoopsadviseur Opel Turnhout
bjorn.dehauwere@barto.be
014 44 81 81
afwezig op woensdag
 
Kris Nuyts
Verkoopsadviseur Opel Turnhout
kris.nuyts@barto.be
014 44 81 81
afwezig op dinsdag
 
 
 
Vincent Velghe
Verkoopsadviseur Citroën Turnhout
Vincent.velghe@barto.be
014 /44 81 81
afwezig op donderdag
 
Said Choum
Verkoopsadviseur Citroën Turnhout
said@barto.be
014 44 81 81
afwezig op maandag
 
 
 
Bart Beuls
Verantwoordelijke Tweedehandswagens
bart.beuls@barto.be
014 44 81 81
afwezig op donderdag
 
Dirk Luyckx
Fleet verantwooordelijke Opel & Citroën
 
 
 
Kris Verbeek
Salesmanager Verkoop
kris.verbeek@barto.be
014 44 81 81
afwezig op woensdag
 
Agnes Van Loenhout
Receptie Hoogstraten & Oprichtster van Garage Barto
agnes@barto.be
+32 (0)3 314 34 35
 
 
 
Joris Bartholomeeusen
Zaakvoerder
 
Sven Bartholomeeusen (ing.)
Zaakvoerder
sven@barto.be
+32 (0)14 44 81 81
 
Niet gevonden wat u zocht?
Zodra er een nieuwe wagen voldoet aan uw zoekcriteria brengen wij u via mail op de hoogte.
 
Bedankt!